Pro velký zájem o tropické semínka doporučujeme si je zamluvit na jarní sezonu předem. Případně využíjte dárkových kupónů, které budou v dalším čase vyřizované přednostně. Děkujeme.

Fotopublikace ZDARMA

Beautiful-Nature-Flowers-Desktop-Background-Wallpapers-Hd-Free-1920x1200

Tady jsme pro vás připravili překrásnou barevnou fotografickou publikaci sestavenou z těch nejkrásnějších a jedinečných světových orchidejí. Tvarů a barev, jaké jste nejspíše ještě neměli možnost vidět. Pokud milujete svět exotických květů potažmo orchideje, budete nadšení z této úchvatné kolekce fotografií. Zjistíte, jakých až andělských tvarů a barevných kombinací jsou přírodní i vyšlechtěné orchideje schopné. Doporučujeme si stáhnout odkazem ve formuláři níže.

Z důvodu zákona o poskytování a schromáďování osobních údajů je potřeba z vaší strany zašktnout volitelnou položku SOUHLASu se zasíláním našich obchodních nabídek. Získáte tím možnost být aktuálně informovaní o našich nových nabídkách. Tedy o semínkách nových exotických květin, aktuálních slevách, akcích a veškerých novinkách a aktuálnostech z naší strany Vám. Informační bulletin zasíláme max. 1x měsíčně. Součástí mailu s bulletinem je tlačítko s možností kdykoli zasílání zrušit. 

 

 k

h

j

 

k

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.