Pro velký zájem o tropické semínka doporučujeme si je zamluvit na jarní sezonu předem. Případně využíjte dárkových kupónů, které budou v dalším čase vyřizované přednostně. Děkujeme.

Jak nakupovat

Eshop :

Většina semínek jsou vzácné semínka tropických rostlin a květin. Jsou často k prodeji jen určitou část v roce z důvodu právě jejích dostupnosti. I když se snažíme pokrýt nekončící poptávku co největší část roku, je naše nabídka vždy časově omezená do vyprodání zásob a úměrně možnostem naších dodavatelů z celého světa. Proto každý měsíc je naše nabídka trochu odlišná.

Doporučujeme si nezávazně zamluvit semínka, které Vás zajímají předem. Po obdržení semínek od dodavatelů z botanických zahrad a pod. budeme přednostně uspokojovat právě klienty s předobjednávkou a velkoodběratelské partnery. Semínka si můžete nezávazne zamluvit ZDE.

Rovněž doporučujeme využít naše pravidelné střídavé akce Semínko resp. Semínka ZDARMA. Které můžete aktuálně najíz ZDE. Snažíme se tak dopřát veřejnosti alespoň nějakým dílem možnost vypěstovat si nějakou tropickou květinu/rostlinu. Tyto akce střídáme zhruba po 1 měsíci. Pokud si takovou akci nechcete nechat utéct, nechte si naší akční nabídku posílat mailem hned po jejím aktuálním zpuštění. Zaregistrovat se můžete ZDE.

Velkoobchod :

Vlastníte květinářství, obchod pro zahhradkáře, nebo luxusní suvenýry a chcete nabízet lukrativní dobře prodejné zboží? Napíšte nám. Obratem se Vám ozveme a domluvime se na dalším postupu. Kontaktovat nás můžete ZDE.

Marketingové oddělení firem :

Hledáte pro své obchodní partnery zajímavé, bezkonkurenční a netradiční Vánoční dárky a pod.? Které každý ocení a které si můžete dát do nákladů?Máme pro vás velice zajímavé řešení. Kontaktujte nás ZDE. Nezapomeňte se jen ozvat včas. Abychom pro vás mohli vše úspěšně zrealizovat.

Dárkové balení semínka 01b

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.