Pro velký zájem o tropické semínka doporučujeme si je zamluvit na jarní sezonu předem. Případně využíjte dárkových kupónů, které budou v dalším čase vyřizované přednostně. Děkujeme.

Proč Eseminka

Semínka od eseminka.cz 

Volba každého milovníka hezkých cizokrajných a exotických květin pro eseminka je hned na první pohled zcela jasná. 

  • Eseminka.cz je první největší dodavatel semínek exotických květin a rostlin v České republice. Široký bezkonkurenční výběr druhů i široký výběr variant jednotlivých druhů.
  • Eseminka.cz pro vás vybírá nejlepší dodavatele semínek tropických rostlin z celého světa - botanické zahrady, soukromé pěstitele. 
  • Eseminka.cz nabízí pouze čerstvá semínka z poslední předchozí sezóny.
  • Eseminka.cz pravidelně nabízí akce semínek zdarma - pro začátečníky, kteří si chtějí doma zkusit pěstování krásných květin z cizích krajů. 
  • Eseminka.cz pravidelně nabízí slevové akce na různé skupiny semínek s cílem nabídnout milovníkům kytiček každoměsíční levný nákup tropických kytiček a vytvořit si tak třeba po roce překrásnou soukromou minibotanickou zaharadu u sebe doma, v bytě, na zahradě, v práci...
  • Eseminka.cz dodávají semína tropických rostlin klientům v České republice i kamkoli v zahraničí. Více ZDE
  • Eseminka.cz svou nabídkou eliminují z trhu překupníky různých předražených nebo nepravých semínek.

 

  Snímek1b   Snímek 2b  

 

 

O nás

 

Na začátku byla myšlenka a vize pomáhat lidem, dělat život krásnější a šťastnější.

Dlouho jsme přemýšleli, jak to udělat. A jednoho dne - hurá. Následně jsme si uvědomili, že máme dlouholetou zkušenost s překrásným koníčkem – s pěstováním exotických, květin a rostlin. Potom jsme už pouze s papírem a tužkou přepsali naši vizi a myšlenky do stručné, ale přitom jasné strategie. Pomáhat lidem dělat radost z nádherného prostředí formou obklopování se co nejvíce nádherou tropické flóry, květenství…

Vážíme si upřímně každého zákazníka.

Od prvopočátku máme spolupráci se zákazníkem založenou na přátelském vztahu. Zákazníkova spokojenost nejen z uskutečněného obchodu a celkové péče kolem objednání a zaslání, ale hlavně spokojenost s naším zbožím a následně jeho krásou – tropické rostliny a květiny – jsou základem filosofie naší práce. Snažíme se na sobě neustále pracovat a své služby zdokonalovat tak, aby byl zákazník opravdu spokojený. Chceme, aby nákupem zboží u nás spolupráce se zákazníkem nekončila, ale naopak začala. Uvědomujeme si, že spokojený zákazník je tou největší hodnotou firmy. I proto neustále pro vás vyhledáváme další zajímavé novinky – nové rostlinky a květiny, které ať vyšlechtěné kdekoli na světě jste mohli jako jedni z prvních pěstovat i vy. Naší klienti v České republice i další klienti z okolních států. Hledáme pro vás novinky atraktivní vzhledem, ojedinělé nabídkou i co možná nejlehčí na péči a pěstování. Vaše radost z pohledu na Vaše vypěstované květiny jsou naší největší odměnou.

 

Na našich zákaznicích jsme nikdy nešetřili a nikdy to dělat nebudeme, naopak. S našim rozvojem rozvíjíme hlavně firmu, naše služby a servis pro vás, naše zákazníky. Víme, že ke splnění tohoto úkolu vede pouze poctivá a zodpovědná cesta. Toto nebereme jako řeči, ale jako základní morální kodex naší práce a naši cti.

Můžeme pomáhat, proto pomáháme...

Víme, že pokud chceme být stále největším internetovým obchodem s exotickými semínky na českém a slovenském internetu, musíme myslet hlavně na druhé. Proto kromě jiných, organizujeme i soutěže pro děti a milovníky exotických rostlin, přispíváme potřebným na charitu apod.
Respektujeme a zároveň aktivně chráníme životní prostředí. Jsme si vědomí, že máme v rukou prostředek pro ekologický rozvoj naší společnosti. Proto v našich pracovních prostorech používáme žížalí kompostéry a rovněž i naším klientům nabízíme tento prostředek k dalšímu vylepšení ekologie kolem naších domovů.

Cesta, které věříme a po které jdeme...
Zkušenosti a zpětné informace, které jsme během každodenní práce na internetu za několik let posbírali nás posunuli ještě dál. Dnes víme, že je vědecky dokázáno, že pracovní i životní prostředí co nejvíce obklopeno tropickou květenou pestrých barev, tvarů a vůní pomáhá navozovat pocit pokoje a klidu, vylepšuje mezilidské vztahy, pomáhá významně při vylepšování depresí a jiných psychických poruch. A právě jednoduše přesně takhle vznikla naše vlajková loď, na které se právě nacházíte, tento e-shop. Nabídka pestrých květin a pomůcek pro jejích pěstování tak, abyste je mohli i vy kdykoli v roce pěstovat a udělat si doma nejkrásnější zahradu jako, by přenesenou z ráje k vám. Věříme a jsme přesvědčeni, že jsme investovali správně! Tomu, co děláme se věnujeme na 100%. Kdo nás zná osobně, tak to ví. Naši práci milujeme, a proto nám připadá naprosto správné do ní investovat nejen čas, úsilí, naše zkušenosti.

 

 

Citát - eseminka

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.