Pro velký zájem o tropické semínka doporučujeme si je zamluvit na jarní sezonu předem. Případně využíjte dárkových kupónů, které budou v dalším čase vyřizované přednostně. Děkujeme.

Rezervace semínek

canne-d-eau-felur-tropicale-jardin-martinique

Semínka exotických květů a tropických rostlin, tropického ovoce a zeleniny nabízíme v mnoha desítkách druhů. Průbežně celým rokem. Navíc většinu druhů v 10 až 20 různých barevných variantách. Jedná se však o poměrně vzácné, luxusní a sezonní zboží, které pro vás průbežně získaváme v omezeném množství. Časově nejvíce na začátku sezony. Tedy na jaře (cca březen, duben). Kdy je naše nabídka největší. Nabídku navíc každým rokem doplňujeme a obměňujeme o další nádherné druhy, varianty a formy. Jelikož máme opakovaně zkušenost, že zejména některé exotické oblíbené semínka typu orchidejí, strelitzii, ale i některých dalších - fuchsie a p. jsou rychle rozebrané po jejích zveřejnění. Naším cílem není zbytečně zvedat ceny, ale dopřát tyto semínka překrásných cizokrajných květin hlavně lidem, kterým udělají největší radost.

Proto přednostně uspokojujeme naší nabídkou:

  • klienty, kteří si pořídili některý náš dárkový poukaz
  • klienty, kteří si u nás kupují opakovaně a dlouhodobě
  • klienty, kteří se u nás zaregistrují k odběru obchodních nabídek (viz níže na této stránce) a objednávají si na základě našeho rozesílaného bulletinu.
  • případně klienty, kteří si u nás nechávají posílat semínka ZDARMA v rámci Akce semínek zdarma. Více viz ZDE.

Pokud chcete, aby ani vám žádná naše nabídka neutekla, zaregistrujte se níže k odběru naších obchodních informací, rad a doporučení zdarma. Budete tak mít vždy informace přímo jako první. A budete se tak moct kdykoli rychle rozhodnout k objednávce tak, aby vám žádné nádherné květiny ani rostliny už neutekly.

 k

h

j

 

k

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.