Pro velký zájem o tropické semínka doporučujeme si je zamluvit na jarní sezonu předem. Případně využíjte dárkových kupónů, které budou v dalším čase vyřizované přednostně. Děkujeme.

Semínka exotických květin, rostlin

Centrum pro milovníky překrásných exotických květin, exotických rostlin, cizokrajného ovoce a zeleninových zajímavostí.

Tím, že jste navštívili tento unikátní a jedinečný e-shop už dáváte najevo, že patříte do skupiny lidí milující krásu květin z celého světa, jejich překrásných tvarů, barev, vůní... Velice si vážíme Vašeho zájmu. Rádi bychom, abyste se tady cítili jako doma a budeme rovněž moc rádi, když dáte o nás vědět i svým přátelům, známým...

Máme pro vás úžasnou věc. Každý člověk si může pro radost u sebe doma ať v bytě, domě, na pracovišti, či venku na terase, na zahrádce atd. udělat svou malou o to ale krásnější botanickou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. 

Získat v našich podmínkách exotické rostliny stojí nemalé finance. A většina květin není na našem trhu ani k sehnání. Dlouhá léta jsme vozili sobě i svým přátelům z cest po světě různé cizokrajné květiny. Pro obrovskou poptávku a díky kontaktům v botanických zahradách i s prodejci po celém světě jsme se rozhodli dopřát radost a krásu z těchto květin každému i doma. Díky našemu centru tropických květin si může dopřát tuto nekonečnou krásu opravdu každý z nás. Stačí vysadit semínka toho, co se vám líbí nejvíce a pak se už jen oddávat pohledu na rostoucí krásu květin z různých konců planety.

Abychom byli schopni dosáhnout co nejnižších cen pro vás, jako pro koncové spotřebitele, je celá naše nabídka tvořená převážně z ucelených kolekcí - mixů. Vícero druhů v jednom balení - pochopitelně v každém balení je každý druh samostatně balený a značený. Tím jsme pro vás dokázali navíc zajistit exotická semínka za cenu, vlastně jako třeba semínka běžných okurek. Což je věc jistě víc než zajímavá. Takovou nabídku, jak se říká, nelze odmítnout...

Semínka exotických rostlin jsou pro svou vzácnost sezonním zbožím. Proto:  

a.) Na našich stránkách během celého roku je aktuálně jiná nabídka semínek. Momentálně nabízená semínka najdete v dolní části v sekci Semínka.

b.) Doporučujeme si nezávazně předrezervovat semínka rostlinek, o které budete mít zájem. Přednostně vždy vyřizujeme zájemce, kteří se rozhodli si semínka rezervovat v předstihu. Rezervovat si je můžete ZDE.

A aby toho nebylo málo. Máme pro Vás ještě jednu nabídku. Pravidelně pořádáme akce Semínko/semínka ZDARMA. Omezené množství semínek rozdáváme všem, kdo si o ně řekne. A to abychom dopřáli tuto krásu a potěšení i těm, kteří si momentálně nemůžou dovolit zakoupit naše kolekce semínek. Více naleznete ZDE. Tyto akce pravidelně zhruba 1x měsíčně obměňujeme. Pokud chcete dostávat od nás informace o těchto akcích předem, můžete se nezávazně zaregistrovat ZDE.

Věříme, že Vás budou květiny a rostliny z našich semínek těšit a dělat radost. A časem třeba dalšímu množení u Vás doma i Vašim přátelům a známým. Budeme rádi, když nám dáte o svých úspěších vědět. Případně když nám pošlete své fotky o svých úspěších. Rádi je s Vaším svolením zveřejníme na svých Facebookových stránkách.

S přáním pěstovatelských úspěchů

                                                                                                                        tým Eseminka.cz

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.